W instytucie Kosmetycznym wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonuje lekarz.

 

Zabiegi z zastosowaniem Xela Rederm oraz biorewitalizacja skóry - Electri

Bursztynian sodu to kolejny składnik, który ma szansę stać się hitem medycyny estetycznej! Hamuje on niedotlenienie tkanek, ma silne działanie przeciwutleniające, zapobiega starzeniu spowodowanemu stanem zapalnym skóry, regeneruje i odbudowuje skórę.

 

 

             ELECTRI 1,5 ML PrevNext

 Intensywna Biorewitalizacja skóry - jeden zabieg bez długiej rehabilitacji.

ELECTRI rekomenduje się w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry w wyniku odwodnienia i zwiększonego stresu oksydacyjnego.

ELECTRI zapewnia szybki efekt kompleksowej pielęgnacji skóry. Podczas tylko jednego zabiegu rozwiązuje większość głównych problemów pierwszych oznak starzeniowych zmian skóry.

Produkt na bazie 0,55% kwasu hialuronowego oraz 1,6% kwasu bursztynowego pozwala na osiągnięcie „natychmiastowego” i widocznego efektu po pierwszym zabiegu, w przeciwieństwie do kuracji składających się z 10-ciu zabiegów. Powyższy zabieg nie wymaga długiego okresu rehabilitacji.

 

 

 SKUTECZNOŚĆ

Unikalna formuła łącząca zjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry

BEZPIECZEŃSTWO

Produkt medyczny, jest wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. Stężenie fizjologiczne kwasu hialuronowego umożliwia łatwe podanie preparatu nie powodując obrzęku tkanek

JAKOŚĆ ELECTRI

jest produkowane w oparciu o międzynarodowe standardy jakości CE 0373

WSKAZANIA

Odwodnienie skóry

Zaburzenie naczyniowego mikrokrążenia skóry właściwej

Pogorszenie napięcia tkankowego

Utrata blasku i zdrowego kolorytu

Przebarwienie Drobne zmarszczki

REZULTAT

Rozjaśnienie cery

Uregulowanie mikrokrążenia

Ochronę antyoksydacyjną komórek skóry właściwej

Zapobieganie zmianom starzeniowym

Poprawę struktury skóry

Naturalne nawilżenie skóry

Najszybszy efekt w krótkim czasie

 

 

SCHEMAT PODAWANIA PREPARATU

 

 

 Bursztynowa redermalizacja Xela Rederm

Redermalizacja to działanie mające wpływ na trzy kluczowe procesy zachodzące w skórze: oddychanie, blokowanie wolnych rodników oraz nawilżanie. Tylko burszynian sodu ma tak szerokie spektrum działania. Spowalnia on procesy starzenia, nie tylko od strony nawodnienia skóry, ale również poprzez swój wpływ na procesy energetyczne zachodzące w komórkach skóry.

Xela Rederm to pierwszy preparat zawierający dwa kluczowe składniki: bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy, który wzmacnia właściwości podporowe i zwiększa sprężystość skóry, daje efekt liftingu oraz wygładzenia drobnych zmarszczek.

 

Redermalizacja może być stosowana u osób każdym wieku

Dla młodszych stanowi naturalną, opartą na naturalnych składnikach profilaktykę przeciwzmarszczkową, kiedy zmarszczki nie są jeszcze wyraźnie widoczne. Wtedy zastosowanie preparatu z bursztynianem sodu zdecydowanie opóźni ich powstawanie.

Dojrzałe osoby zarówno kobiety, jak i mężczyźni – dzięki zastosowaniu Xela Rederm niemal natychmiast poprawią strukturę skóry oraz znacząco zredukują istniejące zmarszczki. Redermalizacja jest skuteczna również dla wszystkich pacjentów, których skóra jest zniszczona promieniowaniem UV, paleniem papierosów, czy zanieczyszczeniem środowiska. Unikatowe preparaty znajdują również zastosowanie w celu zniwelowania blizn czy przebarwień posłonecznych.

Ten innowacyjny zabieg wygładzi drobne zmarszczki na czole, policzkach, podbródku oraz w okolicach ust. Poprawi opadające powieki i brwi oraz owal twarzy. Dzięki niemu zyskujemy młodszą, zdrowszą, rozjaśnioną i bardziej elastyczną cerę, o zdecydowanie lepszej strukturze.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są preparatem Xela Rederm występującym w trzech wersjach, o różnym stężeniu substancji czynnych. Lekarz dobiera odpowiednie stężenie do potrzeb pacjenta.

 Cena zabiegu - od 700 - 800 zł

TOKSYNA BOTULINOWA (BOTOX, AZZALURE)

 

 

 

Wskazania

Zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy Wokół oczu („kurze łapki”)

Poprzeczne na czole

Pomiędzy brwiami („lwia zmarszczka”)

Zmarszczki dolnej części twarzy – „bruzdy marionetki”,na szyi, brodzie 

 

Schemat terapii

Podanie toksyny botulinowej nie wymaga żadnych szczegółowych badań diagnostycznych. Botox jest wstrzykiwany przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Małą ilość preparatu precyzyjnie wstrzykuje się w kilka miejsc na twarzy. Zabieg trwa krótko. W zależności od liczby leczonych miejsc (punkty iniekcji) zajmuje to około 15-20 minut. Ból związany ze wstrzykiwaniem jest minimalny.

Zabiegi można powtarzać co 6 - 8 miesięcy nie częściej niż co 3 miesiące. Jest to jeden z tych zabiegów do których pacjenci wracają z ochotą, ponieważ daje bardzo szybkie i długotrwałe efekty, które wszyscy wokół zauważają a jednocześnie jest to zabieg nieinwazyjny i prosty w wykonaniu.

Zalecenia pozabiegowe w ciągu 0,5-1 godz. ćwiczyć mięśnie mimiczne w miejscach wkłucia; unikać masażu w miejscach wstrzyknięć; w ciągu 4 godz. po zabiegu nie pochylać głowy do dołu (np przy zawiązywaniu butów czy też podczas snu).

Po zakończeniu zabiegu pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności. Ślady po wkłuciach są prawie niewidoczne.

 

  

Cena zabiegu: 380 zł ( jedna okolica )