W Instytucie Kosmetycznym wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonuje lekarz. 

Stosowane przez nas preparaty linii Princess zapewniają wypełnienie i wygładzenie wszystkich typów zmarszczek oraz bruzd i załamań twarzy, jak również realnie poprawiają kontur i linię ust.  

Rodzina produktów składa się z:

PRINCESS VOLUME 

 Wypełniacz zmarszczek do głębszych zabiegów.

Zawiera wysoko usieciowany krzyżowo żel z kwasu HA; jest wyjątkowo elastyczny, więc efekty są bardzo widoczne i naturalne. Charakteryzuje go wysoka elastyczność i zdolność do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy dając widoczny, ale przede wszystkim naturalny, długotrwały efekt.

PRINCESS® VOLUME

Wygładza zmarszczki oraz fałdy na twarzy i natychmiast przywraca objętość skóry. Wstrzykuje się go do głębokich warstw skóry w celu korekcji: głębokich zmarszczek (fałd nosowo-wargowych) odtwarzania i zwiększania objętości (policzki) do korygowania konturu twarzy (policzki, broda) do zwiększania objętości ust.

 

Princess® Filler

To sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz, powoduje długotrwały, ale nie permanentny efekt. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Wskazany jest do iniekcji do skóry właściwej i tkanki podskórnej w celu korekty umiarkowanych lub znacznych zmarszczek, fałd na twarzy (takich jak fałdy nosowo-wargowe) oraz blizn. Zalecany do zwiększenia objętości warg,może być stosowany na całej twarzy.

 

Princess® Rich 

To nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii. Zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny – to najwyższe stężenie gliceryny wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii. Preparat stworzony do iniekcji do naskórka lub głębszych, działa również jako wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust, nawilża odwodnioną skórę. Znakomicie nawilża skórę, może więc być używany nawet tuż przed lub po opalaniu.

 

Produkty PRINCESS®

wypełniają zmarszczki,

modelują twarz,

ujędrniają, a co za tym idzie nadają skórze młodszy i atrakcyjniejszy wygląd.

To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów i bezpieczeństwo.

 

Uzupełnia naturalną utratę kwasu HA w procesie starzenia się oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie. Z tego powodu niesamowicie poprawia koloryt i elastyczność skóry twarzy i ciała.

 

Rodzina PRINCESS® spełnia najwyższe standardy jakości − dzięki podwójnej sterylizacji produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu HA.

Cena zabiegu - 1 ampułka 700 -750 zł